23 Temmuz 2010 Cuma

Amway Roll-on Deodrant..

 Amway markasını sık sık dergilerde görüp merak ettiğim halde hiçbir ürününü daha önce kullanma fırsatım olmamıştı.Özellikle markanın piyasa sürdüğü Artistry serisi dergi reklamlarında yer almaya hala devam ediyo.Amway Amerikan bi şirkete ait olup Avon gibi doğrudan pazarlama tekniğiyle ürünlerini satışa sunan bi marka.Geçtiğimiz günlerde alışveriş yaptığım butikte Amway ürünlerini görünce ve satıcı bayan markanın roll-on'nunu çok övünce satın aldım.Ferahlatıcı kokulara bayılan biri olarak roll-on'un ilk artısı benim için bu oldu.Ürünün yapış yapış bi his bırakmaması ve pudralı olmadığı için leke bırakma sorununun olmaması ürünün ikinci artısı.Diğer artısı da gerçekten terlemeyi engellediği.1 haftadan beri ürünü kullanıyorum ve vaad ettiği gibi ürün koltukaltındaki terlemeyi tamamen engelledi.Son günlerde satın aldığım vücut bakım ürünlerinin içinde en memnun kaldığım Amway marka bu roll-on oldu.Roxena marka roll-on'dan sonra şimdiki favori ürünüm bu.Eğer bu ürünü deneme şansınız varsa aldığınızda pişman olmuyacağınız vücut ürünleri arasında.

5 yorum:

KabaKulak dedi ki...

orlando basketbol takımının stadı diye biliyordum ben amway'i

bkz; http://www.eventchaser.com/wp-content/uploads/2009/04/omleft.jpg

demek para gırlaymış.

//SECHHILL\\ dedi ki...

Canım hangi mağazadan ulaşabiliriz bu ürünlere?

AiShA dedi ki...

Kabakulak;bende öyle bişeyler okumuştum internette.Verdiğin linki açamadım:(

Sechhill;Canım bu markada avon gibi doğrudan satış tekniği benimsediğinden mağazada satılmıyo.Avon gibi satıcısını bulmak gerek.www.amway.com.tr'ya bi bak sechhillcim.

bitte dedi ki...

ben tee yıllar önce bi akrabamızın amway temsilcisi olmasıyla tanışmıştım ürünleriyle. 3lü yüz temizleme setini almıştım memnun kalmıştm. bu yaz sıcaklarında terlemeyi önlemesi çok iyiymiş her eve lazım canım :)

AiShA dedi ki...

Aynen sinemcim her eve lazım.Çok memnun kaldım üründen:)